خانه

Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Yixing City Kam Tai Refractories Co.Ltd در Yixing، پایتخت سنگاپور چین واقع شده است. شرکت ما در سال 2006 تاسیس شده است، این یک شرکت حرفه ای مقاوم و سرامیک است که شامل تحقیق، تولید، فروش و خدمات پس از فروش می باشد. از زمان تأسیس، ما به اصل "نوآوری تکنولوژیکی، هرگز متوقف" پایبند هستیم، به طور مداوم تحقیق و توسعه و فرآیند تولید و تجهیزات را بهبود میبخشد. علاوه بر این، ما با دانشگاه معروف مانند دانشگاه علم و صنعت لیائونینگ، دانشگاه علم و صنعت پکن همکاری می کنیم.
محصولات اصلی
ما عمدتا صنعت نسوز کوره نسوز مانند SIC PLATE، صفحه تنظیم کننده، صفحه فشار، ستون، Sagger، سرامیک فنی، مواد کوره و غیره. محصول ما به طور گسترده ای برای مواد مغناطیسی سرامیکی، سرامیک الکترونیک، سرامیک روزانه، متالورژی پودر، مواد باتری کمتری در زمین و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه ساندویچ ساندویچ، سرامیک الکتریکی با استفاده از sagger، لیتیوم باتری کاتد مواد پودر زنجبیل بسیار خوب است، و آنها شده اند محصولات رهبر در زمینه ما است.
چشم انداز شرکت

از زمان تاسیس ما، ما اصرار داریم "بهترین، فقط بهتر"، با هدف ارائه بالاترین منبع مواد نسوز و سرامیک فنی در جهان است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Yixing شهر کام چای Refractories شرکت با مسئولیت محدود در Yixing، پایتخت سنگاپور از چین واقع شده است. شرکت ما در سال 2006 تاسیس شده است، این یک شرکت حرفه ای مقاوم و سرامیک است که شامل تحقیق، تولید، فروش و خدمات پس از فروش می باشد. از زمان تأسیس، ما به اصل "نوآوری تکنولوژیکی، هرگز متوقف" پیروی می کنیم، به طور مداوم تحقیق و توسعه و فرآیند تولید و تجهیزات را بهبود می بخشیم. علاوه بر این، ما با دانشگاه های معروف مانند دانشگاه علم و صنعت لیائونینگ، دانشگاه علم و صنعت پکن همکاری می کنیم.

2006، Yixing شهر کام چای Refractories شرکت با مسئولیت محدود تاسیس شده در Yixing

2008، ما تولید ورق مقاوم در برابر جواهرات و اعتماد بسیاری از مشتری

2010، ما تجهیزات پیشرفته و کوره را معرفی کردیم

2012، ما شروع به تمرکز در بازار خارج از کشور

2018، ما 1.5 میلیون دلار حمل و نقل به 40 کشور و مناطق صادر می کنیم

2019، هدف ما فروش بیشتر در سراسر جهان است.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : کامیار

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 3000000-5000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 10% - 20%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd گواهینامه ها چین Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd گواهینامه ها چین Yixing City Kam Tai Refractories Co.,ltd گواهینامه ها